KAYAPINAR’DA OKULLARA SPOR TESİSİ

kayapinarda-okullara-spor-tesisi-

Kayapınar İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Dr. Ozan Balcı, beden eğitimi öğretmenleriyle bir araya geldi. Balcı, Kayapınarlı çocukların ruhsal ve bedensel gelişimini önemsediğini ifade ederek, yeterli alanı olan okullarda halı saha, spor salonu, voleybol ve basketbol sahaları gibi tesisler kazandıracaklarını belirtti.
18 Ocak 2018 Perşembe 16:51

 Diyarbakır’ın Kayapınar İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Dr. Ozan Balcı, beden eğitimi öğretmenleriyle bir araya geldi.

İlçedeki okullarda görev yapan beden eğitimi öğretmenleri, Kayapınar Kaymakamlığı ve Belediyesi tarafından başlatılan “Sporun Pınarı Kayapınar’ın Çocukları” projesi kapsamında okullara dağıtılan spor malzemeleri için Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Dr. Ozan Balcı’ya teşekkürlerini ileterek, kendileri ve öğrencileri adına spora ve sporculara olan katkılarından dolayı plaket takdim etti. Balcı, eğitimi sadece akademik bir faaliyet olarak görmediğini, Kayapınarlı çocukların ruhsal ve bedensel gelişimini önemsediğini ifade ederek, yeterli alanı olan okullarda halı saha, spor salonu, voleybol ve basketbol sahaları gibi tesisler kazandıracaklarını belirtti.


HABER/ŞAHİN İLBOĞA


Haber okunma sayısı: 557

Haberin etiketleri:

etiket


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

DİYARBAKIR - HAVA DURUMU

DIYARBAKIR

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ