CHP MURATPAŞA’YI ŞAHİN VE EKİBİNE EMANET ETTİ

chp-muratpasayi-sahin-ve-ekibine-emanet-etti

CHP Antalya Merkez Muratpaşa İlçe kongresi yapıldı. İki listenin yarıştığı kongrede, Hasan Şahin’in listesi kazandı. Şahin, “Her birey partimizin önemli bir değeridir” dedi.
20 Aralık 2017 Çarşamba 16:30

 HABER/Oya TİMUROĞLU BOYSAN

ANTALYA – Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Antalya’nın 500 bin nüfuslu merkez ilçesi Muratpaşa’da kongresini gerçekleştirdi. Hasan Şahin ve Altan Kızıltan’ın başkanlığındaki listelerin yarıştığı kongrede, 245 oyla Şahin’in listesi kazandı.

Muratpaşa İlçe Kongresi Çağlayan Spor Salonu’nda yapıldı. Kongreye CHP Milletvekili Niyazi Nefi Kara, İl Başkanı Mustafa Erdem ve İbradı Serik Kaş, Demre İlçe başkanları, kadın kolları ve gençlik kolları üyeleri katıldı.

 Hasan Şahin ve Altan Kızıltan’ın aday olduğu kongreye blok listeyle gidildi. Yapılan oylama sonucu 398 delege oy kullandı. Hasan Şahin 245 oy alarak CHP Muratpaşa İlçe Başkanı seçildi. Altan Kızıltan’in listesi ise 153 oyda kaldı.

BAYRAĞI DAHA YÜKSEKLERE ÇIKARACAĞIZMuratpaşa İlçe Başkanı seçilen Hasan Şahin, yaptığı teşekkür konuşmasında,  daha güçlü bir parti, daha etkin bir örgüt ve daha katılımcı bir siyaset hedefine katkı sunmak için aday olduğunu söyledi. Dünden bugüne partinin her kademesinde bir nefer olarak görev aldığını ve her alanda partiye katkı sunmaya çalıştığını belirten Şahin, şöyle dedi:

“Birlikte siyaset yapalım, ya da yapmayalım, partililerimizin gönlünü kırmayalım. Çünkü her birey partimizin önemli bir değeridir. Bugüne kadar edindiğim deneyimler ve sizlerin katkısı ile partimizin Muratpaşa'daki bayrağını daha yükseklere çıkarmak için bu onurlu göreve talip oldum ve sizlerin desteğiyle bunu başaracak güçteyiz. Destek veren vermeyen tüm arkadaşlarımıza sonsuz teşekkürlerimi sunarım.”

GÖREV DAĞILIMI YAPILDI

Kongre sonrası bir araya gelen Hasan Şahin başkanlığındaki yönetim kurulu görev dağılımı yaptı. Görev dağılımı şöyle gerçekleşti.

Metin Balıkyemez örgütlenmeden sorumlu, Gökben Baysan bilişimden sorumlu, Oya Boysan basın yayından sorumlu, Belgizar Burcu sivil toplum (STK) sorumlu, Bülent Büber saha eylemlerinden sorumlu, Yasemin Erdoğan sosyal sorumluluk ve dayanışmadan sorumlu, İlknur Erguş tanıtım halkla ilişkiler, Cemal Gültekin strateji projeden sorumlu, Hüseyin Güngör sayman, Necla İnci Bayrak kültür-sanat dan sorumlu, Nermin Korkut örgütlenmeden sorumlu, Orkun Murat Muratlı eğitim sekreteri, Recep Mutaf etkinlik propagandadan sorumlu, Şükrü Öner esnaf ve esnaf odalarından sorumlu, Osman Özkaya Can istihdam emekli lojistik, Faruk Palalar yerel yönetim ve muhtarlar, Osman Pınar işçi ve işçi hakları, Aydın Senekci örgütlenmeden sorumlu, Bahar Tezcan kadın çocuk ve aile politikası, İsmail Uğurbaş örgütlenmeden sorumlu, Erhan Üstündağ protokol ve organizasyondan sorumlu, Cenk Yapıcı Küçük üniversite ve gençlik örgütleri, Mehmet E.Ömür Yiğit sekreter.


Haber okunma sayısı: 898

Haberin etiketleri:

etiket


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER