ÇOCUKLARA AYAKKABI DAĞITILDI

cocuklara-ayakkabi-dagitildi-

DİYARBAKIR - Vatandaşlarla bir araya gelmeye devam eden Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Cumali Atilla’nın eşi Lütfiye Atilla, öğrencilere ayakkabı dağıttı ve kadınlarla birlikte fidan dikti.
15 Mart 2018 Perşembe 16:09

 Nermin ZENGİN

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Cumali Atilla’nın eşi Lütfiye Atilla, vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. Atilla, Kadın ve Aile Hizmetleri Daire Başkanlığı’nın organizasyonunda Sur ilçesinde yer alan İskenderpaşa İlkokulu’nda 220 çocuğa spor ayakkabısı dağıttı. Okul yönetimi tarafından belirlenen dezavantajlı 220 çocuğa ayakkabı dağıtımında Atilla, öğrencilerle yakından ilgilendi, sohbet etti, ders durumlarını sordu ve öğretmenlerine eğitim alanında verdikleri emeklerden dolayı teşekkür etti. Dağıtılan spor ayakkabılarından dolayı oldukça mutlu olan çocuklar, Atilla’ya teşekkür ettiler.

İskenderpaşa Anaokulu’nu da gezen Atilla’ya eşlik eden idareciler, okul hakkında bilgilendirmelerde bulundu. Öğrenci velileriyle de sohbet edip sorun ve sıkıntılarını dinleyen Atilla, son olarak öğrenci ve okulun idarecileriyle toplu fotoğraf çektirdi.

Fidan diktiler

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Cumali Atilla’nın eşi Lütfiye Atilla, İskenderpaşa İlkokulu’nda çocuklara ayakkabı dağıttıktan sonra, Kayapınar ilçesinde Kent Ormanı 2’inci etabında kadınlarla birlikte ağaç dikme etkinliğine katıldı. Daha önce ekipler, tarafından açılan çanaklara Atilla ve beraberindeki kadınlar 50 adet 4 yaş İran Çamı dikerek ağaçlara can suyu verdiler.

Ağaç dikiminin ardından kadınlarla bir süre sohbet edip fotoğraf çektiren Atilla, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinlikleri nedeniyle verdikleri emeklerden dolayı Kadın ve Aile Hizmetleri Daire Başkanlığı personellerine teşekkür etti.


Haber okunma sayısı: 201

Haberin etiketleri:

etiket


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER