DİYMED'TEN SAĞLIK MÜDÜRÜ AVAR'A ZİYARET

diymedten-saglik-muduru-avara-ziyaret

Diyarbakır Yerel Medya Derneği yönetim kurulu üyeleri, kent dinamikleri ve siyasi parti temsilcileriyle bir araya gelmeye devam ediyor. Dernek yönetimi İl Sağlık Müdürü Sait Avar’ı ziyaret ederek, yerel medyanın sorunları konusunda destek istediler.
15 Mart 2018 Perşembe 15:09

Sedat IRMAK

DİYARBAKIR - Yerel basın kuruluşlarının bir araya gelerek oluşturdukları Diyarbakır Yerel Medya Derneği (DİYMED) kentteki kurum, STK ve siyasi partilere yönelik ziyaretlerini sürdürüyor. Dernek yönetimi İl Sağlık Müdürü Sait Avar’ı ziyaret etti.

Ziyarette konuşan Yerel Medya Derneği Başkanı Taner Özbay, derneğin kuruluş amacını ve ileriye dönük projelerini İl Sağlık Müdürü Avar ile paylaşırken, Avar’da söz konusu derneğin Diyarbakır’a hayırlı olmasını diledi.

Derneğin kurulması Diyarbakır’a bir katkı olduğunu belirten Avar, yapılacak her türlü çalışmalarda destek vermeye hazır olduklarını söyledi.

Yapılan ziyaret toplu hatıra fotoğrafı çekilmesiyle sona ererken, dernek üyeleri Kentteki kurum ve kuruluşları ziyaret etmeye ve görüş alışverişinde bulunmaya devam edeceği öğrenildi. 

Haber okunma sayısı: 258

Haberin etiketleri:

etiket


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER