YEŞİL LİSTE KADIN MECLİS GİRİŞİMİ ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

yesil-liste-kadin-meclis-girisimi-ziyaretlerini-surduruyor

Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası (DTSO) seçimleri öncesi Yeşil Liste iş kadınları meclis girişimi Diyarbakır Ticaret Borsası (DTB) Başkanı Engin Yeşil ile TOBB Diyarbakır Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Hatice Akyıl ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret ederek projelerini anlattılar.
09 Nisan 2018 Pazartesi 19:48

 haber/Sedat IRMAK

 

Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası (DTSO) seçimleri öncesi Yeşil Liste iş kadınları meclis girişimi ilk olarak Diyarbakır Ticaret Borsası (DTB) Başkanı Engin Yeşil’ makamında ziyaret ettiler.

 

Yeşil Liste iş kadınları meclisi DTB Başkanı Engin Yeşil’e Platformun oluşması, iş kadınları meclisi projesi ve sanayi odası kurma projelerini anlatarak iş kadınları meclisi ile istihdam ve girişimci kadınların sorunlarına yönelik politikalar üreteceklerini belirttiler. 

DTB Başkanı Engin Yeşil de, kadınlara yapacakları çalışmalarda başarılar dileyerek her zaman kadın girişimcilere destek olacaklarını ifade etti.

 

Yeşil Liste iş kadınları meclis girişimi DTB Başkanı Engin Yeşil’i ziyaret ettikten sonra TOBB Diyarbakır Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Hatice Akyıl ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret ettiler.

 

Ziyarette Yeşil Liste iş kadınları meclis girişimi,  diğer iş kadın dernekleriyle dayanışma içinde güçlerini birleştirecekleri bir meclis olarak hareket edeceklerini belirtirken, TOBB Diyarbakır Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Hatice Akyıl ise, yapacakları çalışmalarda her zaman kadınlarla dayanışma içerisinde olacaklarını ifade etti.


Haber okunma sayısı: 117

Haberin etiketleri:

etiket


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER