DİCLE ELEKTRİKTE İSTİŞARE TOPLANTISI YAPILDI

dicle-elektrikte-istisare-toplantisi-yapildi

Diyarbakır, Şanlıurfa, Mardin, Batman, Siirt ve Şırnak illerine dağıtım hizmeti veren Dicle Elektrik, Enerji Bakanlığı ve EPDK’nın yönetmelikleri çerçevesinde hizmet kalitesi ile birlikte müşteri memnuniyetini de artırmak için çalışmalarını sürdürüyor.
28 Kasım 2017 Salı 18:49

 Diyarbakır, Şanlıurfa, Mardin, Batman, Siirt ve Şırnak illerine dağıtım hizmeti veren Dicle Elektrik, Enerji Bakanlığı ve EPDK'nın yönetmelikleri çerçevesinde hizmet kalitesi ile birlikte müşteri memnuniyetini de artırmak için çalışmalarını sürdürüyor.

"Emin adımlarla ilerliyoruz"

Özelleştirme sonrasında geçen sürede önemli çalışmalara imza attıklarını belirten Dicle Elektrik Dağıtım Yönetim Kurulu Başkanı Memet Atalay, hizmet kalitesini arttırarak kendine güvenen bir şirket olma yolunda emin adımlarla ilerlediklerini söyledi. Dağıtım hizmeti verdikleri illerde görev yapan müdür ve yöneticilerle bir araya gelmenin önemine de değinen Atalay, ortak bir amaca hizmet edilmesi noktasında bu tarz toplantıların verimliliği artırdığını söyledi.

Yapılan konuşmaların ardından Eğitim Danışmanı Ali Yeteroğlu tarafından katılımcılara 'Liderlik ve değişim yönetimi' sunum yapıldı.

İl ve ilçe yöneticilerinin görüşü alındı

İlçe yöneticileri istişare toplantısının 2'nci günündeki toplantı Dicle Elektrik Dağıtım Genel Müdürü Murat Karagüzel başkanlığında gerçekleşti. Toplantının bu bölümünde İl müdürleri ve ilçe yöneticilerinin yapılan ve yapılmakta olan çalışmalar ile ilgili görüşleri alındı.

Toplantı programı Halfeti gezisi ile sona erdi. 

Haber okunma sayısı: 272

Haberin etiketleri:

etiket


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER